Promocje i aktualności:

Bater.pl > Baterie trakcyjne > Akcesoria do baterii trakcyjnych > Baterie trakcyjne > Akumulatorownie

Wyprowadzenia z gniazdem

wyprowadzenie height=

Oferujemy kompletne wyprowadzenia tzn. gniazda wraz z przewodami. Z uwagi na fakt że sami montujemy wyprowadzenia istnieje również możliwość wykonania dedykowanego wyprowadzenia do konkretnej aplikacji (np.  dłuższe przewody; dłuższy jeden z przewodów itp.). Wyprowadzenia z gniazdem należy dopasować do stosowanej wtyczki oraz systemów dodatkowych, które posiadają prostowniki. Rodzaj i typ gniazda jest uzależniony od pojemności baterii oraz wtyczki prostownika, do którego będzie połączone. W celu dopasowania gniazda należy skontaktować z działem handlowym.

wyprozgnia

 

Wyprowadzenie kablowe z gniazdem oraz uchwytem         
Typ25mm235mm250mm270mm295mm2
1000mm1500mm1500mm1500mm2000mm1500mm2000mm1500mm2000mm
Anderson SB5058,7869,57
Anderson SB175155,40184,13213,50
Anderson SB350224,76254,13263,07304,10299,93351,87
Anderson SBX 175170,37199,09228,46
Anderson SBX 350275,24304,61313,56354,58350,41402,35
Anderson SBE 160170,37199,09228,46
Anderson SBE 320240,46269,87278,81319,79315,66367,61
Rema 80131,71145,68
Rema 160205,58234,31263,68
Rema 320298,12327,49336,43377,45373,28425,23

 

Wyprowadzenie kablowe z gniazdem, uchwytem oraz systemem EUW         
25 mm235 mm250 mm270 mm295mm2
1000mm1500mm1500mm1500mm2000mm1500mm2000mm1500mm2000mm
Anderson SBX 175233,66262,39291,76
Anderson SBX 350338,54367,91376,85417,87413,70465,65
Anderson SBE 160233,66262,39291,76
Anderson SBE 320303,75333,12342,07383,09378,92430,90
Rema 80185,50199,48
Rema 160264,88293,60322,97
Rema 320360,51389,88398,83439,85435,55487,62
Interesuje Cię ten produkt? Potrzebujesz fachowej porady?
Bater.pl albo Bater.pl


Wyślij zapytanie
Dotyczy produktu Wyprowadzenia z gniazdem
Twoje imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Twój nr telefonu
Treść zapytania
 

Pozostałe produkty w tej kategorii