Wyprowadzenia z gniazdem

Oferujemy kompletne wyprowadzenia tzn. gniazda wraz z przewodami. Z uwagi na fakt że sami montujemy wyprowadzenia istnieje również możliwość wykonania dedykowanego wyprowadzenia do konkretnej aplikacji (np.  dłuższe przewody; dłuższy jeden z przewodów itp.). Wyprowadzenia z gniazdem należy dopasować do stosowanej wtyczki oraz systemów dodatkowych, które posiadają prostowniki. Rodzaj i typ gniazda jest uzależniony od pojemności baterii oraz wtyczki prostownika, do którego będzie połączone. W celu dopasowania gniazda należy skontaktować z działem handlowym.

Opis

Wyprowadzenie kablowe z gniazdem oraz uchwytem         
Typ25mm235mm250mm270mm295mm2
1000mm1500mm1500mm1500mm2000mm1500mm2000mm1500mm2000mm
Anderson SB5061,5272,81
Anderson SB175162,63192,69223,42
Anderson SB350235,22265,95275,31318,24313,88368,24
Anderson SBX 175178,29208,35239,09
Anderson SBX 350288,05318,78328,14371,07366,71421,06
Anderson SBE 160178,29208,35239,09
Anderson SBE 320251,64282,42291,78334,67330,34384,71
Rema 80137,84152,46
Rema 160215,15245,21275,94
Rema 320311,99342,72352,08395,01390,65445,01
Wyprowadzenie kablowe z gniazdem, uchwytem oraz systemem EUW         
25 mm235 mm250 mm270 mm295mm2
1000mm1500mm1500mm1500mm2000mm1500mm2000mm1500mm2000mm
Anderson SBX 175244,53274,59305,33
Anderson SBX 350354,29385,02394,38437,31432,95487,31
Anderson SBE 160244,53274,59305,36
Anderson SBE 320317,88348,62357,98400,91396,54450,95
Rema 80194,13208,76
Rema 160277,2307,26337,1
Rema 320377,28408,02417,38460,31455,81510,3

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wyprowadzenia z gniazdem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *