Promocje i aktualności:

Bater.pl > Serwis i usługi >

Serwis i usługi

Stawiając do dyspozycji Klientów wykwalifikowany serwis, staramy się pomagać Klientom w rozwiązywaniu ich problemów najlepiej jak to możliwe.

BATER Sp. z o.o.
tel. +48 22 664 87 87
fax. +48 22 664 87 87
ul. Dźwigowa 63, 01-376 Warszawa

Koordynacja serwisu:

Baterie stacjonarne i trakcyjne:
Rober Pazura tel: 22/ 664 87 87 w.45

Doświadczenie producenta i sprzedawcy baterii funkcjonującego na rynku od 30 lat pozwala nam właściwie dbać o potrzeby klientów w zakresie obsługi serwisowej baterii trakcyjnych i stacjonarnych. Mamy pełną świadomość, że niejednokrotnie wózek widłowy, w którym „jeździ” nasza bateria jest elementem łańcucha logistycznego, od którego sprawności zależy prawidłowe funkcjonowanie firmy (np.: logistyka wewnątrzzakładowa – realizacja wysyłek, magazynowanie, obsługa produkcji, itp.).

To sprawia, że na terenie całej Polski do Państwa dyspozycji jest zespół doskonale przygotowanych i wyposażonych techników serwisowych. Niezależnie od rodzaju usterki zapewniamy natychmiastową pomoc w identyfikacji źródła problemów i jego profesjonalnemu, skutecznemu wyeliminowaniu. Wychodzimy z założenia, że pierwszą baterię sprzedaje Klientowi nasz Handlowiec, a kolejne skuteczny i profesjonalny Serwis.

Świadczymy pełen zakres usług – od przeglądów i konserwacji, poprzez szkolenia eksploatacyjne i BHP obsługi baterii i prostowników, do pełnozakresowego zarządzania akumulatorowniami. Korzyścią dla Klienta jest przejrzysta, łatwa do kontrolowania struktura kosztów serwisowych i możliwość właściwego zaplanowania wydatków.

Produkty w kategorii Serwis i usługi

Regeneracja baterii trakcyjnych
Baterie trakcyjne - regeneracjaBaterie trakcyjne – regeneracja
Zakup nowej baterii trakcyjnej jest poważną inwestycją finansową. Następuje zazwyczaj w przypadku wyeksploatowania aktualnie używanej baterii. Niejednokrotnie okazuje się jednak, że baterie trakcyjne utraciły pojemność w skutek przestojów, zbyt głębokiego rozładowania, lub po prostu niewłaściwej eksploatacji. …czytaj dalej...
Serwis baterii trakcyjnych
serwis_trakcjaDobrze przeszkolony, profesjonalny i doskonale wyposażony serwis naszych produktów dostępny jest na terenie całej Polski.
Standardowy czas reakcji serwisowej nie przekracza 24 godzin od momentu zgłoszenia. Oferujemy pełen zakres usług – od diagnostyki, poprzez przeglądy serwisowe i naprawy, na kompleksowym …czytaj dalej...