Polityka prywatności

Szanujemy Twoje prawo do zachowania prywatności. Poniżej znajdziesz zasady, na jakich nasze biuro postępuje z danymi osobowymi naszych Klientów.

Na potrzeby lepszego odbioru Polityki Prywatności termin „Użytkownik” zastąpiony został określeniem „Ty”, „Administrator” – „My”. Termin „RODO” oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Administratorem danych jest BATER sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Dźwigowa 63, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem REGON: 006231380, KRS KRS 0000084581 w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, Kapitał Zakładowy: 1 373 000 PLN XIII Wydział Gospodarczy KRS

 1. Zasady ogólne
  1. Szanujemy prawo do prywatności i dbamy o bezpieczeństwo danych.
  2. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa i wymaganą starannością.
  3. Przekazane nam dane osobowe taktujemy jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych.
  4. Masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 2. Dane zbierane automatycznie
  1. Ze wszystkich serwisów internetowych należących do firmy BATER sp. z o.o. możesz korzystać w pełni anonimowo, jednak skorzystanie z pewnych ich funkcji wymaga podania przez Ciebie danych osobowych oraz/lub danych kontaktowych; dotyczy to w szczególności zapisania się nasze newslettery oraz przesyłania do nas zapytań i rezerwacji.
  2. Podczas Twojej wizyty na naszych stronach internetowych, nasz system statystyk zbiera dane dotyczące Twojej wizyty, m.in. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.
 3. Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z naszym biurem
  Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, ale musisz mieć świadomość, że aby prawidłowo obsłużyć Twoje zapytania lub rezerwacje musimy wejść w ich posiadanie, aby móc się z Tobą skontaktować. Przekazując nam swoje dane kontaktowe robisz to dobrowolnie i wyrażasz zatem zgodę na ich wykorzystanie w celu opracowania dla Ciebie oferty, procesowania umowy, przesyłania wiadomości o charakterze ofertowym i/lub informacyjnym.
 4. W jaki sposób możemy wykorzystać Twoje dane?
  W żadnym wypadku nie będziemy udostępniać ani sprzedawać Twoich danych osobom trzecim (osobom prywatnym ani firmom). Jedyna sytuacja, w której Twoje dane mogą zostać udostępnione osobie trzeciej, to przekazanie ich zgodnie z przepisami prawa i na wniosek upoważnionej prawem instytucji lub wymiaru sprawiedliwości.Zebrane dane osobowe posłużą nam zatem wyłącznie do dwóch celów:

  1. prawidłowego i szybkiego obsłużenia Twoich zapytań, ofert i zamówień
  2. skontaktowania się z Tobą w celu przesłania informacji ofertowej.
 5. W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?
  Jeżeli wysłałeś do nas zapytanie lub inną wiadomość, będziemy się z Tobą kontaktować korzystając z danych, które nam podałeś.
 6. Jak możesz usunąć lub zmienić swoje dane?
  W każdej chwili możesz poprosić o zmianę lub usunięcie Twoich danych z naszych baz, a my zobowiązujemy się niezwłocznie to polecenie wykonać i poinformować Cię o jego wykonaniu.
  Zmienić lub usunąć swoje dane wysyłając do nas stosowną wiadomość na adres sprzedaz@bater.pl.
 7. Zmiany naszej polityki prywatności.
  Powyższa polityka prywatności została przyjęta dn. 13 maja 2018.
  W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, proszę o kontakt na adres sprzedaz@bater.pl.