Serwis i usługi

BATER Sp. z o.o.
tel. +48 22 664 87 87
fax. +48 22 664 87 87
ul. Dźwigowa 63, 01-376 Warszawa

Koordynacja serwisu:

Baterie stacjonarne i trakcyjne:
Rober Pazura tel: 22/ 664 87 87 w.45

 

Doświadczenie producenta i sprzedawcy baterii funkcjonującego na rynku od 30 lat pozwala nam właściwie dbać o potrzeby klientów w zakresie obsługi serwisowej baterii trakcyjnych i stacjonarnych. Mamy pełną świadomość, że niejednokrotnie wózek widłowy, w którym „jeździ” nasza bateria jest elementem łańcucha logistycznego, od którego sprawności zależy prawidłowe funkcjonowanie firmy (np.: logistyka wewnątrzzakładowa – realizacja wysyłek, magazynowanie, obsługa produkcji, itp.).

To sprawia, że na terenie całej Polski do Państwa dyspozycji jest zespół doskonale przygotowanych i wyposażonych techników serwisowych. Niezależnie od rodzaju usterki zapewniamy natychmiastową pomoc w identyfikacji źródła problemów i jego profesjonalnemu, skutecznemu wyeliminowaniu. Wychodzimy z założenia, że pierwszą baterię sprzedaje Klientowi nasz Handlowiec, a kolejne skuteczny i profesjonalny Serwis.

Świadczymy pełen zakres usług – od przeglądów i konserwacji, poprzez szkolenia eksploatacyjne i BHP obsługi baterii i prostowników, do pełnozakresowego zarządzania akumulatorowniami. Korzyścią dla Klienta jest przejrzysta, łatwa do kontrolowania struktura kosztów serwisowych i możliwość właściwego zaplanowania wydatków.